• light
  • dark

İYİ PARTİNİN AYASOFYA ALGI MASKESİ DÜŞTÜ

İYİ PARTİNİN AYASOFYA ALGI MASKESİ DÜŞTÜ

Cumhurbaşkani Erdoğan 1 gün önce TRT canli yayininda ayasofya için; temmuzda yargitayin vereceği karara göre gereğini yapariz. [https://www.trthaber.com/m/?news=ayasofyanin-ibadete-acilmasi-karari-danistayda&news_id=491165&category_id=1 Haber linki] dedikten 1 gün sonra ; İP siyasi rant elde etmek için ertesinde apar topar önerge vermiş.
İnsanda biraz utanma arlanma olur...
İnsana sormazlar mi bugüne kadar nerdeydin?

Yağmurdan mal mi kaçiriyorsun be düzenbaz..

Düzenbazlar çünkü Daha önce ibadete açilmasini uygun bulmayan ve bunu meclise taşıyan kendi belediye meclis üyeleri hatta bu kişi [https://www.gunebakis.com.tr/m/gundem/iyi-partinin-ayasofya-rahatsizligi-h42066.html İYİ Partili üyesi Berrin Erkuloğlu] ne oldu da birden böyle önergeler felan hıııı. hani oradaki esnafın hakkı savunuyordunuz bir anda böyle dönmeler felan ne ayak şşşşş? dedğiniz bir şeyin arkasında durun birazcık olsun değil mi?
ibadete acilmasin diye bu konuyu meclise taşiyip dün ise [https://www.kamubulteni.com/m/iyi-parti-haberleri/iyi-parti-den-ayasofya-aciklamasi-insallah-ibadete-h25074.html lütfü Türkkan inşallah ibadete açılır] diyor ne iş? Sözünün arkasinda durmayi ögrensene sen önce? amacin ne insanları bu şekilde aldatmak ve kandirmakmi?

Kimse boşuna kendini yormasin
Hdp milletvekilinin deyimi ile söyleyeyim belki kaniniza dokunur eger kaniniz bozuk degilse aranizda kani bozuk olmayanlar var ise aynen şunu demisti hani; kicinizi da yirtsaniz o koltuklarda pekekenin oylari sayesinde oturuyorsunuz.... diye yüzünüze Dediklerinde pişkin pişkin etrafiniza bakarak Mecliste buna sustuğunuz itiraz ve tek kelime edemediğiniz gün bittiniz.
İptroller sizden olsa olsa marul milliyetçisi olur.

Gelelim hukuki bir meseleyi siyasi haline getiren ipçilerin ipinin pazara çiktigina;

Daha önerge verilmeden yine 1 gün önce AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ayasofya’nın tekrar ibadete açılması konusu ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve MHP lideri Devlet Bahçeli'nin duruşlarının net olduğunu belirterek CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Başkanı Meral Akşener'e konu hakkındaki fikirlerini kamuoyuyla paylaşmaları çağrısı yaptı.

"Ayasofya'nın siyasi değil hukuki bir konu"
olduğunun altını çizen Turan, Kılıçdaroğlu ve Akşener'in kanaatlerini açıklamasının verilecek mesaj açısından anlamlı olacağını ifade etti.
[https://www.nethaber.com/siyaset/ak-partiden-muhalefete-ayasofya-cagrisi-23436 Haber linki]
[https://mobil.bultenistanbul.com.tr/haber/kili-ccedil-daroglu-ve-aksener-039-e-ayasofya-ccedil-agrisi/58341/ Haber linki]

Ama gelin görün ki bunu cahil trol ipçi reziller seçmenlerinide rezil duruma düşürerek ve kandırarak "araştırılsın" önerisini kullanın hukuki bir meseleyi siyasi bir malzeme haline getirme derdindeler nedense.

marul momcuuumm diyebilirsiniz.

by İYİ PARTİNİN AYASOFYA MASKESİ DÜŞTÜ